Ruim 37.000 bezoekers op de eerste Campina Open Boerderijdag van 2025
NEDERLAND - De eerste Campina Open Boerderijdag van 2025 trok ruim 37.000 bezoekers. 25 boerderijen door heel Nederland stelden hun erf open voor jong en oud om te laten zien waar zuivelproducten vandaan komen en hoe het er op de boerderij aan toe gaat. Op maandag 9 juni, tweede pinksterdag, zijn opnieuw 37 boerderijen geopend voor publiek. Toegang is gratis.

Aan de hand van verschillende spellen en activiteiten laten boeren op de Campina Open Boerderijdagen zien hoe zuivelproducten worden gemaakt, hoe deze een voedzame basis vormen voor een actieve levensstijl en hoe boeren zich inzetten voor een betere morgen door deel te nemen aan duurzame initiatieven. Zo kunnen bezoekers ontbijtsjoelen, zuivelmemory spelen, een puzzel maken met zonnepanelen en tegen elkaar strijden in de melkwegrace. Kinderen krijgen bij aankomst op de boerderij een Campina Doeboek vol met weetjes, spelletjes en meer uitleg over de Open Boerderijdagen en alle activiteiten.
Op 9 juni, tweede pinksterdag, vindt de tweede Campina Open Boerderijdag van 2025 plaats. Dan openen 37 boerderijen hun erf voor bezoekers.
Tijdens de Campina Open Boerderijdag op 9 juni openen in Friesland onder andere drie melkveebedrijven hun erf voor bezoekers. In Akkrum heet de familie Veldstra je welkom, in Wijnjewoude kun je een kijkje nemen bij de familie Veenstra en in Oosterzee stelt de familie Van der Werf-Vaatstra hun boerderij open.
Meer informatie over de deelnemende boerderijen is te vinden op https://www.campina.nl/campina-open-boerderijdagen.










