Concert

Meindert Talma speelt ‘Gezinsverbijstering’ in Kerkje van Hieslum

HIESLUM – Nederlandse ‘onbekendste popster’ Meindert Talma treedt zondag 25 januari om 15.00 uur op in het Kerkje van Hieslum. Talma wordt die middag ondersteund door Herman Grimme (onder meer bekend van Jazzpolitie) op zang en toetsen en Pieternel Teekens op zang.

In Hieslum brengt Talma ‘Gezinsverbijstering’: het derde deel van zijn autobiografische boek- en plaatcyclus Nederlands Onbekendste Popster, die eind januari 2025 verscheen. Naast liedjes en boekpassages uit dit nieuwe deel klinken ook nummers uit de eerdere delen ‘Kelderkoorts’ en ‘Je denkt dat het komt’.

Talma groeide op in Surhuisterveen en kwam als kunstenaar tot wasdom in Groningen. Zijn werk wordt al jaren geroemd om de combinatie van humor, zelfspot en ontroering. Zo noemde de pers Gezinsverbijstering onder meer “geestig en ontroerend” (de Volkskrant) en prees NRC de poëtische, lichtvoetige toon.

De opbrengst van het concert komt ten goede aan het behoud van het kerkje voor Hieslum.