Muziektheatervoorstelling ‘Etty’ in Doopsgezinde kerk Bolsward
BOLSWARD - Op zondag 16 november brengt Vocalgroep Choral in de Doopsgezinde kerk in Bolsward de muziektheatervoorstelling Etty, geïnspireerd op het leven en de dagboeken van Etty Hillesum.

Het leven van Etty Hillesum werd gekleurd door haar onstuimige en soms grillige karakter, haar Joodse afkomst en de Tweede Wereldoorlog. Etty beschrijft een grote persoonlijke innerlijke ontwikkeling. Ze zoekt naar liefde, naar verbinding met zichzelf en anderen, de dingen achter de dingen, naar God.
Haar dagboeken tonen een levenskunstenares die onder moeilijke omstandigheden steeds meer in staat is positiviteit te benadrukken en zichzelf en haar eigen lot te accepteren. Ze ziet zichzelf niet als slachtoffer, overgeleverd aan de machten en krachten die inbeukten op haar bestaan. Haar oproep is om, onder welke omstandigheid dan ook, de antwoorden in jezelf te zoeken en in jezelf de dingen te verbeteren.
Deze levenskunst, inspiratie en kracht wil Vocalgroep Choral in haar programma vormgeven. Zeer gedreven geven de zangers op een unieke en positieve manier vorm en klank aan levensvragen, thema’s en gedachten rond zingeving.
Datum: zondag 16 november
Tijd: 15.00 uur, kerk open om 14.30 uur
Plaats: Doopsgezinde kerk Bolsward
Kosten: € 15,00 (geen pin)
Informatie: http://www.vocalgroepchoral.nl












