Theaterconcert O Cielo en vaartocht Oudega
OUDEGA- Theaterconcert O CIELO is een vrolijk veelzijdig programma, dat wordt uitgevoerd door celliste/theatermaker Judith Oost en organist Simon Bouma.

Het verhaal begint vanuit de fantasieën die Simon en Judith als kinderen bij het reusachtige orgel hadden. Een toverinstrument! Een orgelbalustrade die tegelijkertijd een stoomboot en een luchtballon is! Met dit ‘magische luchtschip’ stijgen we op en vliegen over verschillende landen.
We horen tango’s uit Argentinië, Noorse sprookjes, romantiek in de bergen van Liechtenstein, feestmuziek vanuit Duitse kastelen, Russisch rumoer, zielsverhalen die over Engelse heuvels klinken, een verstild gebed in een Franse kapel, Spaanse hitte en speels Catalaans liefdesvuur!
Voorafgaand aan het concert kunnen concertbezoekers deelnemen aan een vaartocht met bootjes over de Oudegaaster Brekken (optioneel), verzorgd door Kulturele Kommisje Aldegea en Kommisje Tsjerkerie Aldegea.
Tijdens de boottocht komen de opvarenden alles te weten over Oudega en omgeving!
Het concert maakt deel uit van de reeks: O CIELO, Klinkend erfgoed van Súdwest- tot Noardeast-fryslân, die in 2024 in 13 Friese kerken plaatsvindt.
Datum: Zondag 26 mei 2024
Plaats: Ankertsjerke Oudega SWF
Aanvangstijd: 15.00 uur
Entree: 15,- euro (contant betalen)
Kaartverkoop: vanaf 14.30 bij de kerk.
Liever reserveren? Stuur een mailtje naar cie.barrevoet@gmail.com
Aanvang vaartocht Oudegaaster Brekken: 13.30 uur
Verzamelen bij de kerk
Opgeven voor de vaartocht kan bij sietiehoekstra@gmail.com
Voor meer info: www.barrevoet.nl






