Expositie ‘Bruggen’ van Michiel Galama opent in De Nieuwe Ruiter
BOLSWARD - Op 1 maart opent de nieuwste expositie ‘bruggen’ van schilder Michiel Galama in Werkplaats De Nieuwe Ruiter. Galama is een landschapschilder met een affiniteit voor Bolsward en de omgeving.

Tijdens deze expositie staan diverse nieuwe schilderijen centraal waarbij bruggen het middelpunt zijn. Je herkent ze waarschijnlijk uit de Friese omgeving. Bruggen kunnen groot of klein zijn, ze staan in verbinding met het landschap en water is het geen dat vaak overbrugd moet worden.
De opening van de expositie vindt op 1 maart plaats van 15.00 tot 17.00 uur. Je kunt de expositie bezoeken tot en met 30 april 2026. Werkplaats de nieuwe Ruiter is gevestigd in de vroegere werkplaats van schaatsfabriek Ruiter in Bolsward. Je kunt bij de Nieuwe Ruiter ook terecht voor schilderlessen, workshops, exposities.













